slide3
Strona główna :: APRO DESIGN

APRO DESIGN jest firmą zajmującą się aranżowaniem wnętrz prywatnych (domy, apartamenty, mieszkania) jak również wnętrz użyteczności publicznej (sklepy, restauracje, puby, kluby, gabinety dentystyczne, salony SPA, salony fryzjerskie, kosmetyczne, baseny, biura itp…) oraz projektowaniem mebli.

 

Jesteśmy zgranym zespołem osób z doświadczeniem w branży projektowej. Wszystkie osoby w naszym zespole ukończyły wyższe studia architektury i urbanistyki lub architektury wnętrz oraz ergonomię i projektowanie form użytkowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży projektowej.

Tworzymy architekturę z pasją i oddaniem, dopasowaną w 100% do potrzeb i oczekiwań Klienta.

 

W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze trendy, z których czerpiemy, to co najlepsze, tak aby dostarczyć swoim Klientom najnowocześniejsze rozwiązania projektowe i technologiczne. Szukamy ponadczasowej elegancji łącząc często style oraz dbając o każdy detal znajdujący się we wnętrzu.

 

Projektując wnętrza staramy się zawsze łączyć funkcjonalność z estetyką i pomysłowością. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz elastyczności potrafimy zaproponować rozwiązania dopasowane do każdego Klienta i na „każdą kieszeń”.

Dążymy również do tego, by każdy nasz projekt był inny, niepowtarzalny. Staramy się, żeby charakter wnętrza pomieszczenia wypływał z wnętrza naszych Klientów, tak aby właśnie Oni czuli się tam najlepiej.
Ich zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą. 

 

Właścicielką APRO DESIGN jest architekt wnętrz, ergonom i projektant form użytkowych mgr Agata Prostko.

 

Nasza firma koncentruje się na wykonywaniu projektów wnętrz 
w województwie mazowieckim, zachodniopomorskim, wielkopolskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim i lubuskim. W niektórych przypadkach na terenie całej Polski oraz za granicą.
Oferujemy również wykonanie usługi „POD KLUCZ”, czyli od projektu po całkowite wykończenie wnętrz. Współpracujemy z wieloma branżystami, koordynując ich działania.

projekt i wykonanie CopyCon.pl