Strona główna :: Projekt indywidualny – koncepcyjny

Projekt indywidualny- koncepcyjny

 

Etapy projektowania wnętrza

 

1.ETAP nr 1

Naszą współpracę z Klientem rozpoczynamy od zapoznania się z planowanym przedsięwzięciem. Zleceniodawca, za pomocą poczty e-mail przesyła do nas ogólny plan wnętrza budynku przeznaczonego do zaaranżowania ( rzuty na pomieszczenia) wraz z zapytaniem oraz określeniem lokalizacji inwestycji. Po zapoznaniu się z otrzymanymi informacjami sporządzamy wycenę usługi, którą przesyłamy w wiadomości zwrotnej. Jeśli uzyska ona wstępną akceptację Klienta proponujemy spotkanie w celu ustalenia szczegółów. W kolejnym kroku następuje podpisanie umowy oraz rozpoczęcie realizowania usługi.

 

1.ETAP nr 2

Architekt wnętrz drogą e-mailową lub na spotkaniu ustala wraz z Klientem ogólną ścieżkę projektu. Klient określa planowany budżet, wymagania, a także preferencje..

 

2. ETAP nr 3 Projekt indywidualny – funkcjonalny

Rozpoczynamy pracę nad projektem. To etap, na którym architekt przedstawia funkcjonalne rozmieszczenie zabudowy oraz przedstawione w formie rzutu płaskiego z określeniem ogólnych wymiarów, ustawienia ścian oraz poszczególnych elementów wnętrza. Klient powinien zgłaszać swobodne uwagi, poprawki oraz pomysły.

Wg podstawowych zasad panujących w naszym biurze projektowym przysługują 2–5 warianty funkcjonalnego rozmieszczenia sprzętów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych opcji projektu – Cennik Dodatkowych elementów projektu

 

3.Wizualizacje

Po zaakceptowaniu przez Inwestora ogólnego układu funkcjonalnego pomieszczeń rozpoczyna się kolejny etap prac projektowanych. Na tym etapie przygotowywane i przedstawiane są trójwymiarowe wizualizacje prezentujące planowaną aranżację  i wystrój wnętrz. Foto-realistyczne wizualizacje dają dokładniejszy pogląd na to jak ma wyglądać kubatura i kolorystyka poszczególnych elementów. Architekt wnętrz musi zyskać na tym etapie całkowitą przychylność i akceptację Klienta. Obie strony muszą dojść do porozumienia zarówno w zakresie układu poszczególnych elementów wnętrza, jak również co do wyboru materiałów i kolorystyki. W zależności o szybkości podejmowania decyzji przez Klienta etap ten może przeciągać się w czasie. Wg podstawowych zasad panujących w naszym biurze projektowym przysługują w cenie pakietu podstawowego maksymalnie 3 warianty wizualizacji projektowanych wnętrz. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych wizualizacji – Cennik Dodatkowych elementów projektu

 

Zapraszamy do kontaktu biuro@architektwnetrz.com.pl

Agata Prostko

Tel 696 748 847
ul. Kwiatowa 30 78-640 Tuczno

 

ZAPOZNAJ SIĘ: Jak wygląda projekt indywidualny – koncepcyjny?

projekt i wykonanie CopyCon.pl