Strona główna :: Aranżacja indywidualna on-line

Projekt indywidualny- ON-LINE

 

Projekt On-Line skierowany jest do osób, które nie mają czasu lub możliwości spotkania się z projektantem. Proponujemy Państwu projekt wnętrza on-line, bez wychodzenia z domu, prosto na Wasz komputer. Jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych metod współpracy jest sposób komunikacji z Klientem – telefonicznie i poprzez e-mail zamiast osobistych spotkań.

 

  1. Początek współpracy on-line polega na określeniu przez Klienta, z jakich usług chce skorzystać, jakie są preferencje, budżet. Dodatkowymi i ułatwiającymi nam prace materiałami będą Państwa sugestie co do kolorystyki, stylu oraz upodobań.
  2. Niezbędnym elementem są przesyłane przez Klienta plany, rysunki i wymiary oraz zdjęcia danych pomieszczeń. Współpraca przez Internet uniemożliwia wykonanie pomiarów przez projektanta – muszą być one dostarczone przez Klienta.
  3.  Po wstępnym omówieniu zlecenia, projektant przedstawia wycenę i plan działania.
  4.  Po obopólnej akceptacji warunków, następuje podpisanie umowy. Oryginał dokumentu przesyłany jest pocztą tradycyjną lub jako skan.
  5. Następnie kontaktując się telefonicznie czy mailowo konsultujemy szczegóły, wysyłamy wstępne wizualizacje, po akceptacji dostarczamy wszystkie informacje dotyczące zawartych materiałów potrzebnych do realizacji projektu.
  6.  Propozycje projektowe są przesyłane w formacie plików graficznych.
  7. Przygotowana dokumentacja projektowa zawiera wszystkie potrzebne wykonawcy informacje. W razie potrzeby możliwy jest oczywiście kontakt telefoniczny z projektantem.

 
Zapraszamy do kontaktu: biuro@architektwnetrz.com.pl

Agata Prostko

Tel 696 748 847
ul. Kwiatowa 30 78-640 Tuczno

 

ZAPOZNAJ SIĘ: Jak wygląda projekt indywidualny – on-line?

projekt i wykonanie CopyCon.pl